Udział uczniów SP1 w Drużynowych oraz Indywidualnych Mistrzostwach Województwa w Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców w Rytwianach.

Utworzono dnia 24.04.2023

W dniu 26 kwietnia 2022 r. w miejscowości Rytwiany odbyły się Drużynowe oraz Indywidualne Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców. Nasza szkoła  jako jedyna reprezentowała powiat skarżyski na tych zawodach. Rywalizacja odbywała się w 3 kategoriach wiekowych. W rocznikach dziewcząt 2009 i młodsze nasza szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Dominika Kocia 7B, Maria Maciejewska 7B, Maja Janduła 5B, Natalia Garlicka 5A oraz Martyna Ożarek 5A. W rocznikach dziewcząt 2008 i młodsze Indywidualne: 6 miejsce w województwie zajęła Nikola Dargiel 8C, 8 miejsce zajęła Maja Oleksiak 7 B, Łucja Półtorak 7 D zajęła 11 miejsce oraz Ida Jemielniak 8A, która ukończyła bieg na 13 miejscu. Dziewczęta rywalizowały na dystansie 800 metrów. W kategorii chłopców rocznik 2009 i młodsi Indywidualnie pobiegło dwóch uczniów: Filip Bator 5A oraz Olaf Czarnecki 5A. W kategorii chłopców rocznik 2007-2008 drużynowo pobiegli: Szymon Katrasiński 8 A, Tymoteusz Suwała 7B, Wiktor Błaszczyk 7B, Wiktor Wanowski 7A oraz Piotr Misztal 7D. W biegu chłopców rocznik 2011 nasz uczeń Jakub Siudek 4A zajął 3 miejsce i został brązowym medalista Mistrzostw Województwa!!! Gratulacje dla wszystkich startujących Opiekunami byli p. Monika Łapaj oraz p. Piotr Nowak.

Indywidualne Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych w Rytwianach

Utworzono dnia 24.04.2023, 17:53