W dniu 21 maja 2026r. na stadionie Staru Starachowice odbył się Połfinał Wojewódzki w mini piłce nożnej chłopców. W turnieju zagrały 4 szkoły: Szkoła Podstawowa nr 13 ze Starachowic, Szkoła Podstawowa z Chybic oraz Szkoła Podstawowa nr 1 i Szkoła Podstawowa nr 5 ze Skarżyska-Kamiennej. Organizatorem turnieju był Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Kielcach.
W wyniku rozegranych meczy zwycięzcą Półfinału została nasza drużyna!
Wyniki:
SP 1 Skarżysko-Kamienna - SP 13 Starachowice - 3:2
SP 1 Skarżysko-Kamienna - SP 5 Skarżysko-Kamienna - 1:0
SP 1 - SP Chybice - 5:2
Zwycięska drużyna SP 1 zagrała w składzie: Michał Sieradzki, Maciej Sieradzki, Bruno Sokołowski, Miłosz Angelo, Michał Wójcik, Kamil Marciszak, Krzysztof Siwiec, Wiktor Spytkowski, Piotr Sitarski, Wiktor Sławek oraz Dawid Odzimkowski. Jednocześnie drużyna uzyskała awans do Finału Wojewódzkiego! Opiekunem drużyny był Piotr Nowak.





