Stypendia sportowe dla uczniów naszej szkoły!

Utworzono dnia 07.04.2024

W czwartek 4 kwietnia 2024r., w sali konferencyjnej starostwa powiatowego do 35 młodych sportowców z powiatu skarżyskiego trafiły stypendia ufundowane z pieniędzy zebranych podczas Charytatywnego Balu Miłośników Sportu 2024.

Była to już czwarta edycja Grantów Sportowych, które wspierają sportowe talenty młodych ludzi z powiatu skarżyskiego.

Wśród wyróżnionych stypendystów znaleźli się uczniowie naszej szkoły: z klasy 5A - Olaf Nowak oraz Jakub Siudek z klasy 6A, którzy na co dzień reprezentują drużynę piłki nożnej Industria Akademia Korona Kielce S.A. Kolejnymi wyróżnionymi uczniami naszej szkoły byli: Krzysztof Wójcik z klasy 2B występujący w drużynie Dziki Skarżysko oraz Adam Banaczkowski z klasy 1B, na co dzień reprezentujący Akademię Piłkarską SKS Star Starachowice. Gratulacje!

Stypendia dla uczniów naszej szkoły 2024r.

Utworzono dnia 07.04.2024, 21:07