Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Zespół Placówek Oświatowych nr 2

Szkolny festyn z okazji Dnia Dziecka.

Utworzono dnia 02.06.2026

1 czerwca 2026 z okazji Dnia Dziecka w naszej szkole odbył się pełen atrakcji i dobrej zabawy festyn, który został przygotowany przez Samorząd Szkolny i Radę Rodziców. Uczniowie mogli wziąć udział w różnych zawodach i konkurencjach sportowych oraz korzystać z „dmuchańca”. Na przygotowanych stoiskach można było zakupić pyszne babeczki i ciasta, kiełbaskę z grilla, szaszłyki owocowe, watę cukrową oraz popcorn. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także tatuaże, kolorowe warkoczyki oraz malowanie twarzy. Dzieci przyniosły koce, na których mogły odpoczywać i spędzać czas z koleżankami oraz kolegami. Festyn przebiegł w radosnej atmosferze i dostarczył wszystkim wielu niezapomnianych wrażeń. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tego wyjątkowego dnia.

Festyn z okazji Dnia Dziecka 2026r.

Utworzono dnia 02.06.2026, 18:25