Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Zespół Placówek Oświatowych nr 2

Wybory do Samorządu Uczniowskiego SP1.

Utworzono dnia 31.05.2026

Dnia 28 maja 2026 roku w naszej Szkole Podstawowej nr 1 odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Przed głosowaniem kandydaci przygotowali plakaty z ciekawymi pomysłami, które można było podziwiać na szkolnym korytarzu. Społeczność  szkolna miała okazję poznać kandydatów i dowiedzieć się, jakie mają plany na przyszłość. W wyborach uczestniczyli uczniowie klas 4-7 i nauczyciele, którzy z dużym zaangażowaniem oddali swoje głosy. Dziękujemy wszystkim kandydatom za ich inicjatywę i zaangażowanie, a uczniom za aktywne uczestnictwo!

W wyniku wyborów nową przewodniczącą szkoły została Lena Żurnia z klasy 7b, a jej zastępcą będzie Maja Ruszkowska z klasy 7A. Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w realizacji pomysłów, owocnej współpracy z uczniami i nauczycielami oraz satysfakcji z działania na rzecz społeczności szkolnej. Ustępującemu Samorządowi składamy wielkie podziękowania za cały rok ciężkiej i wytrwałej pracy.

Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2026r.

Utworzono dnia 31.05.2026, 14:23